• Цената е намалена.
  • Свеж
30 Компјутери Авто Фендер Браник Слепи Занитвам Клипови 3431 За Chrysler Џип WJ Grand Cherokee

30 Компјутери Авто Фендер Браник Слепи Занитвам Клипови 3431 За Chrysler Џип WJ Grand Cherokee

 
DEN 124.80
DEN 91.00

Стока
Во продавницата

Карактеристики : Најлон Слепи Занитвам Замена За Chrysler 34201631 Тие се користат за 1997-2004 Jeep Grand Cherokee WJ Ларедо, Ограничен & Оверленд. Се користи за внатрешна Фендер облоги браник и маска за да fenders. Замена за Chrysler 34201631 Спецификации : Материјал : Најлон Боја : Црна Вкупна Должина : 47mm/1.85" Количина : 30 Компјутери/1 Сет Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 0-1mm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат 2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! 3. Нема Инструкции Се Вклучени. Професионалната Инсталација Е Препорачливо! Нема Мало Пакет Пакет Содржина : 30 x Слепи Занитвам Клипови


Карактеристики на производот

Бренд Име:
QILEJVS
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
4.7cm
Објектот Ширина:
00cm
Објектот Висина:
00cm
Објектот Тежина:
48g
Материјал Тип:
Пластични делови
Тип На Објект:
Fastener & Клип

Поврзани производи