• Цената е намалена.
  • Свеж
ЗА DELL Vostro 14 5000 V5468 НОВ лаптоп Екран оска шарки

ЗА DELL Vostro 14 5000 V5468 НОВ лаптоп Екран оска шарки

 
DEN 1199.52
DEN 1080.00

Стока
Во продавницата

Ве молиме потврдете го вашиот екран шарки истата слика ! Ви благодариме!


Карактеристики на производот

Бренд Име:
MLLSE
Пол:
Унисекс
Стил:
Лаптоп Случаи
Тип:
Лаптоп Го Замените Поклопецот

Поврзани производи