• Цената е намалена.
  • Свеж
Гроздобер парична Казна Накит Solitaire Прстен 6.5 mm до 7mm Круг Фунта Сребро 925 Полу Планината Ангажман Свадба Жените Прстен трговија на Големо

Гроздобер парична Казна Накит Solitaire Прстен 6.5 mm до 7mm Круг Фунта Сребро 925 Полу Планината Ангажман Свадба Жените Прстен

 
DEN 2160.00

Стока
Во продавницата


Метал : Стерлинг Сребро 925 Плоча Бело Злато
Печат : 925
Вкупно Грам Тежина : 1.9 g
Прстен Големина : 6.5
Поставување : Prong Поставување
Ширина на Врв : 7.4 mm
Ширина во Дното : 1.4 mm
Центар Камен : Не Главниот Камен
Облик : Тркалезна
Големина : 6.5 mm до 7mm
SKU : R20880


Карактеристики на производот

Прстен Големина:
4, 4.25, 4.5, 4.75, 5, 5.25, 5.5, 5.75, 6, 6.25, 6.5, 6.75, 7, 7.25, 7.5, 7.75, 8, 8.25, 8.5, 8.75, 9, 9.25, 9.5, 9.75, 10, 10.25, 10.5, 10.75, 11
Бренд Име:
HELON
Пол:
Жените
Главниот Камен:
Никој
Метали Тип:
Сребро.
Метал Печат:
925,Фунта
CertificateType:
ЦВА
Повод:
Ангажирање
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Број На Модел На:
R20880
Стил:
Гроздобер
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Страна Камен:
Никој
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Главниот Камен Форма:
Круг
Главниот Камен Големина:
6.5 mm до 7mm
забелешка:
Треба Екстра $15 за да се Направи Сертификат (Кинески)
Метал:
Фунта Сребро 925 Плоча Бело Злато

Поврзани производи