• Цената е намалена.
  • Свеж
Мотоцикл Мрачно Кожа Задните Патници Подлога Седиште Црна За Харли Спортските Железо XL883N 16-17

Мотоцикл Мрачно Кожа Задните Патници Подлога Седиште Црна За Харли Спортските Железо XL883N 16-17

 
DEN 4458.24
DEN 4236.00

Стока
Во продавницата

Мотоцикл Мрачно Кожа Задните Патници Подлога Седиште Црна За Харли Спортските Железо XL883 N 16-17 Тема : Состојба : 100% Сосема Нов Капак и шевови на овој Патник Pillion ја надополнува самостојна седиште Седиште Материјал : Вештачка Кожа Седиште големина : Како на сликата прикажани Боја : Црна Fitment : За " 16-подоцна XL883 N модели со Оригинална Опрема самостојна седиште Модели не се опремени со патнички штипки бара посебна купување на Патнички Footpeg Комплет P/N 50500270. Пакетот Вклучува : 1 го Поставите Седиштето Франција, Шпанија, Холандија Бесплатен превозот во рамките на 2 KG
Треба да ме контактирате
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци ќе биде пред наддавање/купи. Добредојдовте на Среќа Бога, ние сме искусни Ali Express продавачот со нашите сопствени локални склад. Ние секогаш ќе се обидуваме се потрудиме да го најдат задоволително решение, ако кој било проблем се случува!


Карактеристики на производот

Име На Модел:
За Харли Спортските Железо XL883N 16-17
Материјал Тип:
вештачка кожа
Објектот Тежина:
1.5kg
Објектот Висина:
0inch
Специјални Функции:
Задните Патници Подлога Седиште
Објектот Дијаметар:
0inch
Бренд Име:
Cherk
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch

Поврзани производи