• Цената е намалена.
  • Свеж
Оригинални Elephone p8 Батеријата 3600mAh Батеријата Elephone p8 паметен Телефон Замена Мобилни Телефони

Оригинални Elephone p8 Батеријата 3600mAh Батеријата Elephone p8 паметен Телефон Замена Мобилни Телефони

 
DEN 673.44

Стока
Во продавницата


100% Оригинални Elephone p8 Батеријата 3600m Ah Батеријата Elephone p8 паметен Телефон Замена Мобилни Телефони


Карактеристики на производот

Оригинал или Не:
оригиналниот
Квалитетот сертификација:
CE
Компатибилен Бренд:
Други
Бренд Име:
Matcheasy
Број На Модел На:
Elephone P8
Капацитетот на батеријата(mAh):
3501mAh-5000mAh
Име:
UVR

Поврзани производи