• Цената е намалена.
  • Свеж
JINGLANG Ретро Бронзена Боја Класичен Метал Брошеви Иглички Кристал Spider Животинско Брошеви За Мажи Облека Декорација Накит

JINGLANG Ретро Бронзена Боја Класичен Метал Брошеви Иглички Кристал Spider Животинско Брошеви За Мажи Облека Декорација Накит

 
DEN 103.68
DEN 98.00

Стока
Во продавницата


Ние обезбедуваме бесплатен превозот во светот со Кина пост .
Ние треба 2-5 работни дена за да се подготват вашата нарачка според нашите бројни наредби секој ден.
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Ако не можете да касата веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно плаќања .
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка.
Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди, ние ќе ви ги даде ПОПУСТ за вашата следна цел.
Ако не сте задоволни со нашата porducts, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да направи детална оценка.
Ние гарантираме дека ќе се 100% slove било проблем за вас.
Ако имате било какви прашања, plaese се чувствуваат слободни да контакт. Ние сме среќни да ви помогнат да се реши тоа.
Ако имате било какви прашања во врска со политика на враќање на, ве молиме слободно да не контактирате!
Ако производот е оштетен или друг проблем направени од страна на добавувачот, можете да се вратите на објектот за да ни во неговата оригинална состојба за враќање на парите или замена.
Ве молиме контактирајте со нас за детали само во рок од 7 дена откако ќе се добие парцела.
Ние ќе ги врати вашите пари или размена откако ќе го добиете вашиот врати ставки. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот.
Ако одберете бесплатен превозот опција, вашиот парцела ќе биде директно доставени до вашиот дом само еден пат,или тоа ќе го испратите на вашиот локален поштата тогаш ќе
треба да се земе вашата следење на број и вашите лични ID за да се соберат предмети.
Ние ќе ве информира веднаш откако вашиот парцела е испратен надвор.


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Бренд Име:
JINGLANG
Материјал:
Кристал
Број На Модел На:
JLXLDAG087
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Животните
Пол:
Мажи
Брошеви Тип:
Брошеви
Повод:
Ангажирање ,Подароци,Партија,Благосостојба
Пакет:
OPP Пена Картон
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина

Поврзани производи