• Цената е намалена.
  • Свеж
1pcs Старец Futhark Руна Викинг Pendant Ѓердан Kenaz Kaunan Руна Yggdrasil Викинг Амајлија Рунически Нордиските Pendant Talisman Ѓердан

1pcs Старец Futhark Руна Викинг Pendant Ѓердан Kenaz Kaunan Руна Yggdrasil Викинг Амајлија Рунически Нордиските Pendant Talisman

 
DEN 377.76

Стока
Во продавницата


13547976119250906 Викинг Амајлија Ѓердан US $ 7.20 /парче US $ 6.50 /парче US $ 7.20 /парче US $ 6.80 /парче US $ 6.20 /парче US $ 4.50 /парче US $ 4.50 /парче US $ 6.20 /парче US $ 6.80 /парче US $ 5.87 /парче US $ 4.68 /парче US $ 6.30 /парче US $ 4.35 /парче US $ 4.35 /парче US $ 4.35 /парче US $ 4.35 /парче US $ 4.35 /парче US $ 4.35 /парче US $ 7.20 /парче US $ 6.80 /парче US $ 3.60 /парче US $ 7.50 /парче US $ 6.20 /парче US $ 6.70 /парче US $ 4.86 /парче
1pcs Старец Futhark Руна Викинг Pendant Ѓердан Kenaz Kaunan Руна Yggdrasil Викинг Амајлија Рунически Нордиските Pendant Talisman Ѓердан
Викинзите Нордиските Руна Kenaz Kaunan Pendant Ѓердан
Материјал : Цинк Легура
Големина : Pendant 15*55мм
Боја : Антички Сребрен
Пакување Начин : Еден Ѓердан, Една Opp вреќа Само
ОЕМ : Accept
KENAZ ЗНАЧИ ФАКЕЛ, ОГНОТ И СВЕТЛИНАТА


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Метални Легури
Стил:
Гроздобер
Обликотшема:
Животните
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Yuanxi
Број На Модел На:
ХГ-24
is_customized:
No
Приврзоци Тип:
Круг
Тип На Објект:
викинг ѓердан
Парична казна или Моден:
Моден Викинг Накит
Синџир Тип:
Линк Синџир Викинг Ѓердан
Стил:
Чекан Амајлија Pendant
Ѓердан Тип:
pendant ѓердан
Метали Тип:
амајлија ѓердан
Број На Модел На:
викинг амајлија
Модел:
мажите ѓердан
Материјал:
Животно Ѓердан
Функција:
Амајлија Викинг Ѓердан

Поврзани производи