• Цената е намалена.
  • Свеж
2T-7T Деца Tracksuits Момчиња Облека Кратки Ракави Т-Маица+Панталона 2 ПАРЧИЊА поставува Деца Момчиња Облека Повремено Спорт Детска Облека A272

2T-7T Деца Tracksuits Момчиња Облека Кратки Ракави Т-Маица+Панталона 2 ПАРЧИЊА поставува Деца Момчиња Облека Повремено Спорт

 
DEN 593.76
DEN 475.00

Стока
Во продавницата


Над големини за "плочка - затегнувачка" мерења,грешка 1-2 см припаѓа на нормалниот опсег.
СИТЕ ПРЕДМЕТИ СЕ ВО ПОПУСТ !!!


Карактеристики на производот

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4, 5, 6, 7
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Јака:
О Деколте
Затворање Тип:
Pullover
Пол:
Момчиња
Sleeve Должина(cm):
Краток
Материјал:
Акрилик,Полиестер,Ацетат,Најлон,Spandex,Памук,Микрофибер
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outerwear Тип:
Шорцеви
Број На Модел На:
a272
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Новина
Бренд Име:
babzapleume
Шаблон Тип:
Plaid
децата tracksuits:
деца-момчиња-облека
conjunto inverno menino:
децата облека сет
деца момчиња облека:
ninjago костим
момчињата облека:
велигден облека
момчињата облека сет:
Тренерки ЗА момчиња
момчињата спорт одговара:
детска облека
децата облека:
одговараат-for-a-boy
Деца повремено спорт одговара:
Одг
пинк црвено долг ракав симпатична костим:
маша y el југ
conjunto menino:
ансамбл fille

Поврзани производи