• Цената е намалена.
  • Свеж
ZHINI Мода Сина+шампањ Вода Капка Форма Декорирани Лак јазол Брошеви Pin Лак Врски Фустан Јака женска Накит Додатоци

ZHINI Мода Сина+шампањ Вода Капка Форма Декорирани Лак јазол Брошеви Pin Лак Врски Фустан Јака женска Накит Додатоци

 
DEN 420.48
DEN 219.00

Стока
Во продавницата


Внимание : Бидејќи на рачни мерења на локации, може да биде малку грешки
Како екранот е различен, различни прилагодувања за снимање светлина и други причини, може да доведе до производ, имаат малку поинаква боја со слика.
Дизајн : Мода Сина+шампањ Вода Капка Форма Декорирани Лак јазол Брошеви Pin Лак Врски Фустан Јака женска Накит Додатоци


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
ZHINI
Стил:
Тренди
Материјал:
Ткаенини
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
bowknot
Број На Модел На:
жените накит
Брошеви Тип:
Брошеви
Големина:
12*20.5 cm
дизајн:
Елегантна Црна+бела Квадратен Облик на Дијамант Декорирани Brooch
жените накит:
Партија/свадбена/ангажман

Поврзани производи