• Цената е намалена.
  • Свеж
Ultralight 29er MTB тркала 34mm ширина Нема надворешно дупка NOAVTEC 411/412 Директно се повлече центри sapim cx ray краци тркала тежина 1280g

Ultralight 29er MTB тркала 34mm ширина Нема надворешно дупка NOAVTEC 411/412 Директно се повлече центри sapim cx ray краци тркала

 
DEN 33024.00
DEN 27080.00

Стока
Во продавницата

NOVATEC 411/412 Директно се повлече центри (црна) за 142*12mm/100*15mm преку оска rim : ширина:34mm Краци : sapim cx ray (црна) Брадавиците : CN Месинг (црна) Касета тело : S himan00 10/11s/sa рм 11s Тежина : 1280g
Макс оптоварување
220kg


Карактеристики на производот

боја:
UD мат, UD сјајни
Систем За Сопирање:
Диск сопирачки
По завршувањето:
UD Matte
Големина:
29
Зборуваше Дупка:
24-30H
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
934
Тркала Материјал:
јаглерод
Применливи Велосипед:
Планински Велосипеди
Бренд Име:
DAIRS

Поврзани производи