• Цената е намалена.
  • Свеж
Гребен Тигар Уметник Serier RGA192 Мажите Бизнис Летаат Тркала Dial Автоматски Механички Wrsit Види

Гребен Тигар Уметник Serier RGA192 Мажите Бизнис Летаат Тркала Dial Автоматски Механички Wrsit Види

 
DEN 10464.00
DEN 8371.00

Стока
Во продавницата


Бренд : Гребен Тигар Serier : УМЕТНИКОТ КРАЛСКАТА КРУНА Модел : RGA192 Движење : Гребен Тигар RT6500 Автоматско Движење Случај Материјал : 316 L не ' Рѓосувачки Челик Огледало : Синтетички Sapphire Огледало Случај Дијаметар : 44mm Случај Дебелина : 11mm Watchband Ширина : 22mm Watchband Должина : 290mm Затворач : Виткање Затворач Водоотпорен : 50 метри Водоотпорен


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Dial Дијаметар:
44mm
Случај Обликот:
Круг
Случај Дебелина:
11mm
Бендот Материјал Тип:
кожа
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Функција:
Отпорен На Вода,Шок Отпорна,Целосно Календар,Светлечки
Стил:
Fashion & Неврзан
Отпорност На Вода Длабочина:
5Bar
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Бендот Должина:
29cm
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
Гребен Тигар
Број На Модел На:
RGA192
Dial Прозорец Материјал Тип:
sapphire кристално
Бендот Ширина:
22mm
Движење:
Автоматско Само-Ветрот

Поврзани производи