• Цената е намалена.
  • Свеж
CC Нерѓосувачки Челик Прстени За Жените И Мажите Мода Едноставен Прстен Три-Боја Љубители' Накит Bijouterie Капка Превозот CC1287

CC Нерѓосувачки Челик Прстени За Жените И Мажите Мода Едноставен Прстен Три-Боја Љубители' Накит Bijouterie Капка Превозот CC1287

 
DEN 243.36
DEN 170.00

Стока
Во продавницата


CC Нерѓосувачки Челик Прстени За Жените И Мажите Мода Едноставен Прстен Три-Боја Љубители' Накит Bijouterie Капка Превозот CC1287
Q1 : Зошто не можам да ги пратите мојата цел ??? A : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не може да се следи и не мора следење на информации во други земји, вообичаено тоа ќе се 30-60 дена да пристигнат. Ако вашиот заштита на време е речиси нагоре и се уште не добиете парцела ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири на времето. Q2 : Ќе вашиот накит претвори црно или исчезнат по носењето за долго време ?? A : Сите накит ќе исчезнат ако не се одржуваат добро, обидете се да се избегне вода и пот, да ги задржи на сува и добро да ги зачувате, а потоа тие ќе се задржи подолго. Q3 : Дали накит engrave S925 печат?? A : Да,поголемиот дел од нашите производи врежани 925 печат.Можете да проверите во слики. Q4 : Што е diamond материјал ? A : дијамант на нашите jewerlry е ААА кубни циркони, што е повеќе сјае од кристал и Кристал.
1. Ние сме бесплатен превозот за сите на нашите предмети на светот во рок од 72 часа од Кина Пост се Регистрирате Воздух Mail/Aliexpress Standrad Превозот/Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус или DHL, превозот метод depands на вкупниот износ на својата цел : Кина Пост се Регистрирате Воздух Mail (цел повеќе од $7) 35-60 работни дена Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус(цел помалку од $7) 45-90 работни дена Aliexpress Standrad Превозот(цел повеќе од $7) 25-60 работни дена DHL/UPS/Федекс Бесплатен Превозот(Наредби повеќе од $200) 3-15 работни дена Забелешка : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,ова превозот метод не може да се следи и во други земји, вообичаено тоа ќе се 40-60 дена да пристигне ве молиме почекајте за тоа. 2. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други давачки.Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како "подарок", или"примерок" со ниска вредност. Ако сакате да се изјасни како вистинската вредност или други ве молам оставете порака.
1. Ако производите не се исти како и опис или скршен во транзит, ние ќе го препрати или враќање на пари за вас. 2. За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект, но треба да се плати за враќање превозот цена. 3. Можете да не контактирате преку Trademanger или не оставајќи ни порака на aliexpress или e-mail на нас,ние ќе одговориме во рок од 24 часа, а во рок од 36 часа за Викендот.


Карактеристики на производот

Прстен Големина:
5, 6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Свадба
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Површината Ширина:
6mm
Функција:
Порака За Потсетување,Спиење Tracker,Расположение Tracker,Аларм,Период Tracker,Повик За Потсетување,Фитнес Тракер
Бренд Име:
CC&BYX
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
прстен
is_customized:
Yes
Материјал:
Метал
Пол:
Мажи
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Тип На Производ:
прстен
Пол:
Прстени За жени и Мажи
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
боја:
Роуз Злато/Сребрена/Златна Боја
Обликот:
Геометриски
Големина:
5-9
Стил:
моден накит
Повод:
Партија/свадбена/ангажман
Услуга:
Пад на превозот
Bijouterie:
едноставен прстен

Поврзани производи