• Цената е намалена.
  • Свеж
1pcs 2*25*700 мм Дрво машини gongs работ плоскости машина планирање Louping рамен појас

1pcs 2*25*700 мм Дрво машини gongs работ плоскости машина планирање Louping рамен појас

 
DEN 767.52
DEN 683.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Тип:
рамен појас
Материјал:
Најлон
Standard or Nonstandard:
Стандард

Поврзани производи