• Цената е намалена.
  • Свеж
Најдобра Цена DJI Mavic Про Platinum Пропелер Намалување на Шумот Mavic Про Пропелер dji 8331 Ниски-бучава брзо ослободување mavic пропелер

Најдобра Цена DJI Mavic Про Platinum Пропелер Намалување на Шумот Mavic Про Пропелер dji 8331 Ниски-бучава брзо ослободување

 
DEN 225.12
DEN 225.00

Стока
Во продавницата

Sunnylife DJI Mavic Про Platinum Пропелер Намалување на Шумот Mavic Про Пропелер dji 8331 Ниски-бучава брзо ослободување mavic пропелер
Функција :
Погоден за MAVIC PRO & MAVIC ПРО PLATINUM
Бренд Нови Аеродинамичен Дизајн
Впечатлива Редукција На Шум
Зголемена Издржливост
На 8331 пропелери имаат сосема нов аеродинамичен дизајн давање на Mavic Про серија импресивен контрола на бучавата перформанси. Кога се користи со Mavic Про Платина, до 4d B (60%) од авион на бучава се намалува за време на полетување и слетување, и лет време е продолжен до 30 минути. Намалување на шумот и лет време се, исто така подобрена кога се користи со Mavic Про, но не толку многу.
Пакет димензии за 1pair : 50*110*14mm
Пакет димензии за 2pairs : 60*110*24mm
8331 F Gloden / Sliver Пропелери
pls забелешка : (Ова не е DJI оригиналот )
'


Карактеристики на производот

Тежина:
15g / 30g
Големина:
5*11*1.5cm
Компатибилен Летало Бренд:
DJI
Број На Модел На:
DJI Mavic Про Platinum / DJI Mavic Про
Бренд Име:
SUNNYLIFE
Компатибилен Летало Модел:
Mavic 8331
Пакет:
No
Име:
dji mavic про platinum 8331 ниски-бучава пропелер
Објектот:
8331 Ниски-бучава брзо ослободување Реквизити
Тип:
Mavic пропелер
Модел:
dji mavic про пропелер
надградба на делови:
dji mavic про platinum пропелер
Поддршка за:
летало dji mavic про
користат за:
dji Mavic ПРО Летало / dji Mavic про Platinum Летало
За:
DJI Mavic ПРО Додатоци
Пакет Големина:
18cm x 15cm x 3cm (7.09in x 5.91in x 1.18in)

Поврзани производи