• Цената е намалена.
  • Свеж
Во Парк!! 2250mAh за BL198 Rechargable Battery за Леново S890 A850 S880 K860 S880i Паметен Телефон

Во Парк!! 2250mAh за BL198 Rechargable Battery за Леново S890 A850 S880 K860 S880i Паметен Телефон

 
DEN 213.60

Стока
Во продавницата


Ве молиме имајте во предвид :
По добивањето на новата батерија, ве молиме не брзаат да ја дополните. Прво во Внатрешноста на батеријата останатите моќ е во целост се користат нагоре , а потоа континуирано полнење од шест до осум часа .
Повторете го чекор погоре два пати, може да се постигне најдобар ефект на користење на батеријата. По четврти полнење само 4 до 6 часа на плаќање.


Карактеристики на производот

Број На Модел На:
за BL198
Квалитетот сертификација:
FCC,CE
Оригинал или Не:
оригиналниот
Капацитетот на батеријата(mAh):
2201mAh-2800mAh
Бренд Име:
Matcheasy
Компатибилен Бренд:
Леново
Име:
UVR

Поврзани производи