• Цената е намалена.
  • Свеж
4pc Персоналните Шарени Појавување на Загатка Парче Ѓердан Најдобар Пријател Ѓердан Деверуша Сестра Семејство Сложувалка Приврзоци Ѓердани

4pc Персоналните Шарени Појавување на Загатка Парче Ѓердан Најдобар Пријател Ѓердан Деверуша Сестра Семејство Сложувалка Приврзоци

 
DEN 124.32
DEN 74.00

Стока
Во продавницата


Трговија на големо и пад на превозот За промет на големо над $200,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. кога купувате заштита времето истекува? кога вашето купување заштита времето истекува, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе се прошири тоа за вас.


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
Meirenpeizi
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Материјал:
Метал
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
A2104
Функција:
убава
Обликотшема:
мозаик, сложувалка
Година:
2018
Стил:
Моден
Местото на Оригиналот:
Жеџијанг ,Кина
Должина:
50cm
Тежина:
24.5g

Поврзани производи