• Цената е намалена.
  • Свеж
нови пристигна 2018 пролет блуза жените мода кошула жените долги ракави, облека мода лабава кошула секси блузи D447 30

нови пристигна 2018 пролет блуза жените мода кошула жените долги ракави, облека мода лабава кошула секси блузи D447 30

 
DEN 631.20
DEN 631.00

Стока
Во продавницата

$15.29 $ 7.8 $11.01 $ 7.8 $7.98 $ 8.0 $11.80 $ 11.5 $12.39 $ 8.92 $14.14 $ 11.6 $12.22 $ 9.78 $10.09 $ 7.06 $11.15 $ 9.59 $10.64 $ 8.2 $11.00 $ 8.82 $6.49 $ 5.69
Азија Големина Должина Биста Ракав Рамо ЕДИНИЦА CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН S 54 21.28 98 38.61 62 24.43 35 13.79 M 55 21.67 102 40.19 63 24.82 36 14.18 L 56 22.06 106 41.76 64 25.22 37 14.58 XL 57 22.46 110 43.34 65 25.61 38 14.97
Answer : ___________________________ Note :
1.Мерка грешка во рок од 2-4cm е нормално
2.Ова е Азија големина, тоа е обично помали од Европа е големина, ве молиме проверете над детални мерења да се избере правилната големина пред да нарачате.
3. Како различни компјутери се прикаже со различна боја, бојата на самиот објект може да се разликува малку од слики.
100% Сосема Нов производ се направи од страна на нашата фабрика .Со добар квалитет и подобро workmanshi
Овој материјал ви дава пријатно чувство
Висок Квалитет, Шармантна, Модерен & Удобно
Ова е многу популарен и секси дизајн, ние веруваме дека ќе се допаѓа многу!
$10.85 $ 9.98 $8.85 $ 8.23 $10.59 $ 9.74 $10.79 $ 9.06 $12.06 $ 9.05 $8.99 $ 7.37 $10.60 $ 9.43 $14.49 $ 13.48 $12.89 $ 11.99 $9.19 $ 6.69 $7.29 $ 6.49 $13.95 $ 9.77


Карактеристики на производот

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Бренд Име:
СИГУРНИ XIAO ПРИКАЗНА
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
Износени
Ткаенина Тип:
Chiffon
Материјал:
Полиестер,Spandex
Декорација:
Никој
Sleeve Стил:
Одблесокот Ракав
Стил:
Канцеларијата Дама
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Polka Dot
компонента содржина:
51% (inclusive)-70% (содржи)
Sleeve:
Долг Ракав
Облека шема:
лесно
Облечен Во Стилот:
Хеџ
Должина:
Заеднички
sleeve тип:
рог ракав
Шема:
Dot
Возраст:
25 - 29 години
Сезоната:
Пролет 2018
Боја Класификација:
Карамел бела

Поврзани производи