• Цената е намалена.
  • Свеж
Hapiship 9mm Ширина Мода Накит од не ' Рѓосувачки Челик Срцето Цвет Агол Пеперутка Хривнија Алка За Најдобар Пријател Сопруга Подарок G029

Hapiship 9mm Ширина Мода Накит од не ' Рѓосувачки Челик Срцето Цвет Агол Пеперутка Хривнија Алка За Најдобар Пријател Сопруга

 
DEN 119.52
DEN 72.00

Стока
Во продавницата


5170109832255195 Врвот Хривнија Линкови US $ 4.99 /парче US $ 1.79 /парче US $ 15.99 /парче US $ 1.97 /парче US $ 2.49 /парче US $ 2.49 /парче US $ 0.69 /парче US $ 1.59 /парче US $ 0.69 /парче US $ 0.89 /парче US $ 0.99 /парче US $ 0.39 /парче US $ 1.99 /парче US $ 1.89 /парче US $ 0.99 /парче US $ 1.89 /парче US $ 1.59 /парче US $ 1.59 /парче US $ 0.99 /парче US $ 0.69 /парче US $ 0.69 /парче US $ 0.99 /парче US $ 2.89 /парче US $ 2.49 /парче US $ 0.99 /парче US $ 0.65 /парче US $ 2.49 /парче US $ 0.69 /парче US $ 0.65 /парче US $ 2.89 /парче US $ 0.69 /парче US $ 0.39 /парче US $ 2.49 /парче US $ 2.49 /парче US $ 2.49 /парче
Здраво пријател!
Добредојдовте на Hapiship( Среќен Брод)!
ве молиме љубезно ве молиме проверете ја фотографијата во листата.
Производите испративме само како слика во листата.
ако ви треба сигурен испорака,
ве молиме љубезно изберете следење на услугата.
Ставка Опис
* Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик,
* Ширина : 9mm
* Должина : и 17,5 см
* 18 Врски


Карактеристики на производот

Бренд Име:
Hapiship
Нараквици Тип:
Холограмот Нараквици
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Унисекс
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Стил:
Класичен
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Линк Синџир
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
G029
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден

Поврзани производи