• Цената е намалена.
  • Свеж
2018 Машки Ремен Висок Квалитет Двоен Прстен Тока Ремен За Мажи Секојдневен Стил Тактички Појас За Фармерки 115cm трговија на Големо

2018 Машки Ремен Висок Квалитет Двоен Прстен Тока Ремен За Мажи Секојдневен Стил Тактички Појас За Фармерки 115cm трговија на

 
DEN 600.00
DEN 240.00

Стока
Во продавницата


2018 Машки Ремен Висок Квалитет Двоен Прстен Тока Ремен За Мажи Секојдневен Стил Тактички Појас За Фармерки 115cm трговија на Големо
Појас Материјал : Платно
Тока Материјал : Алуминиумски
Ширина : 3.8 cm
Должина : 115cm
Стил : Мода
Тип : Цврсти
Тежина : 200g
Answer : ___________________________ Note : појас може да биде изменета според половината .


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Појаси
Појас Ширина:
3.8 cm
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
Појас
Стил:
Повик
Пол:
Мажи
Тока Ширина:
5cm
Појаси Материјал:
Платно,Метал
Тока Должина:
4cm
Должина:
115cm
Погодни за употреба:
Појас мажите машки ремен ремен за мажи луксуз
Употреба на толпата:
Повик
продавница:
Cowherd
ceinture homme:
дизајнер појаси
Тока Материјал:
Легура
боја:
Бело/Црна/Зелена/Црвена/Сино/Каки Шари
Тока Шема:
Двоен прстен
Година:
2018 Нова Мода
рака машки:
Мажите Платно Појаси

Поврзани производи