• Цената е намалена.
  • Свеж
Златна Panno,Везана,DIY DMC 14CT Крстот бод за Полнење,Џакузи планета Смета Шема Везови Крст-бод Сликарство 0119

Златна Panno,Везана,DIY DMC 14CT Крстот бод за Полнење,Џакузи планета Смета Шема Везови Крст-бод Сликарство 0119

 
DEN 2890.56
DEN 1590.00

Стока
Во продавницата

ако сакате да трговија на големо,ве молиме контактирајте со нас . На пратката од страна на Кина Пост Регистрирани Воздух Mail за помалку од 2kg стоки во 15-60 работни дена, Ако треба објектот итно, ве молиме контактирајте со нас за изразат испорака. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.имаме 11 CT печатени во собата и 14 CT печатени во собата и 14 CT бело платно поставено. ве молиме изберете еден ви треба-answer : ___________________________ Note : Ние продаваме дијаманти сликарство, 11ct крстот бод / 14ct unprinted крстот бод, лента везови перници /бод се полу-готови производи! Боја треба да се погледне за производот што го добиваат,ве молиме да не се отвори спорот поради големината и бојата неусогласеност.Купувачи од Русија, Украина и Белорусија треба ПОЛНО ИМЕ. Ако не сте задоволни со стока, ве молиме контактирајте со нас, ние може да го реши секој спор со вас, наместо на поднесување на негативни повратни информации за да Aliexpress.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Вашето задоволство е многу важна за нас. Ако не можете да ги пратите пратката или збунети, ве молиме порака на нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Кога ќе добиете предмети ќе нареди, во рок од 24 часа, ве молиме проверете го тоа внимателно.
ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА!
Везана, DIY DMC 14 CT unprinted Крстот бод за Полнење,Сценско Модели Везови Маслото Шума Патот Крст-бод Дома Декор
Почитувани, се обрне внимание! 1. Скицата *1. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена .голема цел ,голем попуст.По завршувањето на крои, да се стави на платно во вода за половина час, а потоа го направи тоа сува, а потоа ќе може да направи рамка за i 5.Бразил и Аргентина царинење се многу бавно. Embroider игла *2.ви благодариме многу .Моделот е отпечатена на платно(11 CT печатени), па пред завршувањето крои, на платно не може да го допре водата, инаку печатени дел ќе исчезне. Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на нарачката. Ние ќе се пресмета изразат превозот цена за вас.
- Имајте на ум :
1. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
Ние ќе испрати предмети во рок од 2-5days (работни дена, Не празник сезони)по уплатата се потврди со платформа. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. Ви благодарам многу! Се надеваме дека ќе им даде 5 ѕвезди и добри евалуација. Embroider теми *доволно. Ако сте задоволни со yourgoods, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации. Ви благодариме многу да ја прифатиме Alipay.Ве молиме контактирајте со нас директно ако имате било какви проблеми. Answer : ___________________________ Note : (Не надвор рамка) -Опис : 1. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 15 дена. -Информации : Бод : 220w x 275h Големина на слика : 40x50cm крпа големина : 46x56cm -Пакет Содржина : Embroider крпа *1.(11 CT)ве молиме да користите 3 насоки теми,2 насоки теми за назад бод. Нема исклучоци! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Некои времето не можеме да го контролираат транспорт време, бидејќи на одмор ,лошите временски услови(како снег бура дена )и вашата земја царинење брзина бавно ,но ние ќе се обидеме да го избере најдобриот транспорт беше во вашата земја.(14 CT)ве молиме да не го користите 2 насоки теми,1 насоки теми за назад бод.Нашата цел е задоволството на клиентите! Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.


Карактеристики на производот

Големина:
picture 40x50cm
Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT Крстот бод
Стил:
Европа
Бренд Име:
Златна Panno
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
OPP вреќа
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Стил:
Европа
Шаблон Тип:
Сценско
Надворешното Пакување:
ПП торба
Примена:
Други
Е Прилагодена:
Yes
колекции за везови:
занаети
Diy Крстот Бод:
DMC Крстот Бод
Ткаенина Тип:
Памук
Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14-каратно

Поврзани производи