• Цената е намалена.
  • Свеж
3.5 mm Neoprene Возрасни Жени/Мажи Нуркање Пливање Чевли Плажа Чорапи Нуркањето Опрема

3.5 mm Neoprene Возрасни Жени/Мажи Нуркање Пливање Чевли Плажа Чорапи Нуркањето Опрема

 
DEN 666.24
DEN 620.00

Стока
Во продавницата


Deacription :
3.5 mm Neoprene Возрасни Жени/Мажи Нуркање Пливање Чевли Плажа Чорапи Нуркањето Опрема
*МУЛТИ-СПОРТСКИ ПОДИГНЕТЕ : Премиум вода чевли совршен за различни спортови на вода, како нуркање, гребло во интернат, kiteboarding, wakeboarding, kayaking, и многу други. *Дизајниран за нуркањето, одење по плажата, заштита на твоите нозе од намали, пробивајте ,гребење и ладна вода *Одлична алатка за јога, пливање, нуркањето, нуркање, пловењето, kayaking, одење по плажата и други спортови на вода *Лесен и пренослив, може да се земе тоа насекаде. *Унисекс производот е погоден за машки и женски.
Објектите се добро спакувани со картонска кутија и клобуркаше пакети,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Фото :
Ние можеме да снабдување фотографии само купувачот цел предмети,Ако треба,ве Молиме оставете порака ,и ни даде вашата E-mail порака,ние ќе испратени до вас !
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 5 дена откако вашата уплата е завршен.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Големина или да Одговара на Прашања
Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации. Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате. Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.5 инчи во мерењето. Ако најдете големината на производите не ви одговара, можете директно да контактирате со нас.
Боја На Несовпаѓање
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.
Повратни информации
1.Вашиот задоволителен е нашата единствена persuit. Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.
2.Pls љубезно ни остави позитивни повратни информации откако сте задоволни со вашето купување.
3.Ве МОЛИМЕ не двоумете се да не контактирате доколку сте задоволни со вашиот купи, ние ќе ги реши сите проблеми со вас.
За нас
добредојдовте секој пријател да ве молиме посетете ја нашата продавница, нашата главна дејност е бутици, промет на големо и промет на мало во нашата продавница се наоѓа во hugest трговија на големо центар на светот-Yiwu на меѓународните трговски центар, ние предност на квалитетот и цената на стоката,добредојдени да се спаси нашата продавница,ќе се златни,и ние ќе сигурно снабдување со нашата најдобра услуга.


Карактеристики на производот

Големина:
26-26.5cm, 25.25.5cm, 24-24.5cm, 23-23.5cm
Пол:
Жените
Бренд Име:
SexeMara
Спорт Тип:
Скијање
Црево На Висина:
Колено-Висок
Прст-одделени:
Yes
Големина:
S,M,L,XL
Пол:
Женски
Спорт Тип:
јога
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина(Копно)
is_customized:
Yes

Поврзани производи