• Цената е намалена.
  • Свеж
GZEELE Нов лаптоп E школка на Дното случај хард диск покритие за леново G50-30 G50-45 G50-70 G50-80 Z50-70 AP0TH000900 ЦРНА

GZEELE Нов лаптоп E школка на Дното случај хард диск покритие за леново G50-30 G50-45 G50-70 G50-80 Z50-70 AP0TH000900 ЦРНА

 
DEN 720.00
DEN 598.00

Стока
Во продавницата

Состојба : НОВА Напомена : ве Молиме проверете слики и опис внимателно. Ќе добиете она што го гледате! За специјални производи, ќе треба да се покаже вашите барања кога се плати за цел, како што се бои, големина, вредноста на декларацијата итн. Или ние ќе ги испрати случајно кога исполнувањето на оваа грижи.


Карактеристики на производот

Затворање Тип:
Не Патент
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
G50-30
Бренд Име:
GZEELE
Пол:
Унисекс
Стил:
Лаптоп Случаи
Стил:
Fasion
Тип:
Лаптоп Го Замените Поклопецот
Применливи модели:
-
Материјал:
Како што е прикажано
Шаблон Тип:
Како што е прикажано

Поврзани производи