• Цената е намалена.
  • Свеж
15pcs/многу, Сјајна Сатен Долго шпански Здолниште Замав танцување здолниште Стомак Танц здолниште 14 бои на располагање ИС-L001

15pcs/многу, Сјајна Сатен Долго шпански Здолниште Замав танцување здолниште Стомак Танц здолниште 14 бои на располагање ИС-L001

 
DEN 9407.04
DEN 8937.00

Стока
Во продавницата


Карактеристики : Здолниште е големина како што е подолу : Половината должина : околу 23-38 инчи (60-100 CM) , еластичен појас Должина : околу. 37 инчи(96 CM) материјал : 100% сатен Боја : 14 боја avaible( Темно Зелена , Светло зелена , Портокалова , Розова , Жолта , Виолетова , Небото Сино , Кралска Сина , Роза , Црвена , Бела, Црна, Сребро , Злато ) Вклучуваат 15pcs здолниште,а не со другите.


Карактеристики на производот

Големина:
One Size
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Пол:
Жените
Бренд Име:
Вила&Yomi
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
ИС-L001

Поврзани производи