• Цената е намалена.
  • Свеж
Висок Квалитет на Леново P780 BL211 (4100mAh)Батеријата за Леново P780 BL211 Мобилни Телефони

Висок Квалитет на Леново P780 BL211 (4100mAh)Батеријата за Леново P780 BL211 Мобилни Телефони

 
DEN 295.68

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Квалитетот сертификација:
FCC,CE
Оригинал или Не:
оригиналниот
Бренд Име:
Matcheasy
Компатибилен Бренд:
Леново
Капацитетот на батеријата(mAh):
3501mAh-5000mAh
Број На Модел На:
Леново BL211
Име:
UVR

Поврзани производи