• Цената е намалена.
  • Свеж
камерата печ Железо На Печ Везени Applique Шиење Етикета панк biker Парчиња Облека Налепници Облека Додатоци Значка

камерата печ Железо На Печ Везени Applique Шиење Етикета панк biker Парчиња Облека Налепници Облека Додатоци Значка

 
DEN 239.52

Стока
Во продавницата


Како да се железо печ на вашата облека?
Употребата на везови печ :
1) може да се шие на облека ви се допаѓа, или можете да се шие на чанти, капи мислите дека не е проституција, или друго место што би сакале;
2) облека и панталони, ако се оштетени, може да се користи за покривање на оштетените области.
3) Ако вашата облека се валкани со масло или други работи тешко да се исчисти, можете да шие деликатна везови печ за тоа да го покрие.
4) Ако се biker или мотор љубовник, тогаш ќе сакате да се најдат некои biker /мотоцикл закрпи за железо на вашиот biker облека, ние ќе мило да обезбеди професионална biker закрпи за вас!
5) Ако сте облека создателот, ќе треба да се купи закрпи да ги красат облеката, добредојдени да се избере соодветна закрпи во мојата продавница, прилагодено дизајн е на accetable, само се чувствуваат слободни да контакт со мене! : )
За Превозот :
1. Ние ќе го избере најдобриот соодветен начин за различни земји ramdonly, ние ќе се обидеме да го користите регистрирани parcle потоа можете да ги пратите на интернет со себе. Ако имате други Барања pls љубезно дозволете ми да знам.
2. Предмети ќе биде предаден во рок од 1 до 15 работни дена по вашата исплата.
3. Ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, pls бидете сигурни дека тоа е точно.
4. Нормално, тоа трае 10-50 работни дена за пристигнување со авион Mail, и трае 5-10 работни дена од Express.
Политика На Враќање :
1. Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза или наплата.
2. Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог.
3. Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Купувачот е 4.одговорни за сите дополнителни такси превозот.
Друга Политика :
1. Ние може да се покаже долна износот на фактурата, но ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
2. Да бидам искрен парцела нема да controled од нас, откако беше предаден, и надвор, и секогаш ќе exsit логистичка проблем на многу мала стапка. Ако тоа се случува, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме најдобро да се најде начин да се реши тоа добро.
Повратни информации :
1. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.
2. Ние не ја прифати неутрални или лошо мислење, ако имате било какви quesiton,pls контакт со мене прво, ние ќе се обидеме најдобро да се реши проблемот добро.
3. Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни.
4. Ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.
Ви благодариме за вашето време, ние ќе се обидеме потрудиме да обезбеди пријатен шопинг искуство за вас!
Добредојдовте да ја посетите повторно!


Карактеристики на производот

Тип На Производ:
Закрпи
Големина:
6*4cm
Функција:
Рачно Изработени,Еко-Пријателски
Стил:
Железо-На
Техника:
Извезена
Бренд Име:
Доброто Живот
Број На Модел На:
рокер печ
како да се користи:
пегла на ,можете да се шие на исто така
печ дизајн:
вез печ
Каде можам да го користам :
облека јакна шапка торба чевли вест играчка фармерки униформа
печ име:
Скелет череп Панк Рок Прст Biker мотоцикли
ако сакате кука и јамка fastener :
да , ние може да го направи
превозот надомест:
слободни
квалитет:
100% со добар квалитет
ако може да се обичај печ :
да, ние може да го направи тоа
Функција:
симпатична и убава
Материјал:
Везени и железо-на

Поврзани производи