• Цената е намалена.
  • Свеж
TUKE Возач & Патнички Автомобил Врата, Прозорец Стакло Хром Switch 4 Парчиња Поставени За A4 Allroad Quattro S4 П5 А5 8KD 959 851 НА 4GD 959 855

TUKE Возач & Патнички Автомобил Врата, Прозорец Стакло Хром Switch 4 Парчиња Поставени За A4 Allroad Quattro S4 П5 А5 8KD 959

 
DEN 2489.28
DEN 1543.00

Стока
Во продавницата


Важно Известување ! ! !
Купените производи се добиени од физички производи преовладуваат
Прозорецот Стакло Лифт Заклучување Контрола на Хром Господар Прекинувач Поставен За П5 А5 A4 Allroad Quattro 8 KD 959 851 НА 8 KD959855 A 4 GD 959 855 се Вклопуваат во Автомобил За П5 За А5 За A4 S4 Б8 За A4 Allroad Quattro Дел Број 8 KD 959 851 НА 8 KD 959 855 Пакет се Вклучени
1 x Хром Прозорец Господар Switch Копчето ( 8 KD 959 851 А ) 3 x Хром Страна Моќ Прозорец Стакло Лифт Прекинувач ( 8 KD 959 855 А )
Производ Слика
Производ Пристигнување Услуга Ќе добиете пратката,Ако производот е изгубена или оштетена поради логистички причини, по проверката, ве молиме C ontact Ни ,Според вашето барање, ние ќе рефундирање на плаќање или да се препратат на производи за да можете Плаќање Обично ние го прифаќаме следниов начин на плаќање : со Кредитна Картичка / Paypal / Alipay и така натаму Испорака Известување 1. Ние и ветуваме да испраќа производот во рок од 24 ЧАСА , со најбрз начин да се реши вашиот проблем 2. Сите од нашите пакети се избрани за воздушен транспорт.(Освен некои земји и APO / FPO) 3. По плаќање ве Молиме потврдете го на примачот име, телефонски број, адреса,Ако треба да се промени ве молиме контактирајте со нас веднаш 4. Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона 5. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. 6. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака 7. Купувачот е одговорен за даночни и ЦАРИНСКИ ДАВАЧКИ 8. Време На Испорака Враќа 1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот во половина 2. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел број 3. Добивме оригиналниот производ пакување сите компоненти и додатоци,Ние ќе рефундирање на вашите целиот износ Повратни информации Почитувани купувачи, одлична услуга и производи се нашиот врвен приоритет, позитивни повратни информации е еден вид на поддршка за нас 1. И јас, исто така треба вашата поддршка, ве молиме да ни даде позитивни ПОВРАТНИ информации , ние сме многу благодарни на вашиот позитивен фидбек 2. Ако не сте многу задоволни со производот, ве молиме да не веднаш ни даде спротивно на повратни информации,ве Молиме контактирајте со нас, ние го реши вашиот проблем


Карактеристики на производот

Објектот Висина:
3cm
A4-Година:
2014,2009,2010,2008,2011,2015,2012,2013
Audi Модел:
A4
Објектот Дијаметар:
9.5cm
Објектот Ширина:
4.5cm
Специјални Функции:
Хром Возачот Страна На Прозорецот Стакло Подигнете Го Совладате За Контрола На Копчето Префрлате
Година:
2011.2012.2013.2014.2015
Објектот Тежина:
0.08kg
Тип На Објект:
Комбинација Се Префрлите
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Материјал Тип:
2008-2015
Бренд Име:
TUKE
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Објектот Должина:
9.5cm
Име На Модел:
8KD959851A 8KD959855A 4GD959855
за автомобил:
A4 Б8 П5 А5
Се вклопуваат во автомобил:
A4 Б8 П5 А5
Дел Број:
8KD 959 851A/8KD 959 851 A/8KD 959 855 A/8KD 959 855A/
Другиот Дел Број:
8KD 959 851D/8KD 959 851 D/8KD959851D/4GD 959 855/4GD959855/
Производот употреба:
Хром Switch За Полнење

Поврзани производи