• Цената е намалена.
  • Свеж
5 бои на бело/Black/темно сина/розова со најновите Швајцарската везови плус висок квалитет пердуви и многу убава свадба

5 бои на бело/Black/темно сина/розова со најновите Швајцарската везови плус висок квалитет пердуви и многу убава свадба

 
DEN 13041.60

Стока
Во продавницата


Добредојдовте во посета на мојот продавница
5 дворови/парче
5yards=4.572 мете р
Ширина : 1.2 метри долго : 4.57 метар Љубезно Забелешка : Бидејќи се пука,на екранот или стоки имаат многу бои, сликата и materiaobject може да има мали разлики, ве молиме предмет на материјал


Карактеристики на производот

боја:
1, 2, 3, 4, 5
Тип На Производ:
Чипка
Функција:
Еластична,Растворлив Во Вода,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
H
is_customized:
Yes
Материјал:
Полиестер / Памук
Ширина:
120cm-130cm
Декорација:
Sequins
Ткаенина Тип:
Mesh
Техника:
Плетени
Функција:
Ткаенини:
Густина:
52
Материјал:
Техника:
Ткаени
is_customized:
Yes

Поврзани производи