• Цената е намалена.
  • Свеж
Нови Горниот Ролери за Брат ХЛ-5240 5250 5270 5280 5340 5350 MFC-8060 8065 8460 8860 8480 Печатач Делови Fuser Ролери

Нови Горниот Ролери за Брат ХЛ-5240 5250 5270 5280 5340 5350 MFC-8060 8065 8460 8860 8480 Печатач Делови Fuser Ролери

 
DEN 954.24

Стока
Во продавницата


Горниот Ролери на Брат ХЛ-5340 5240 5250 5380 MFC - 8860 8480 8060 Нашата Предност
Гаранција за квалитет √ Конкурентна Цена √ Брза Испорака √ 100% Тестирани √ Детали на Брат 5240 5250 5270 5340 5350 5370 MFC-8060 8065 8460 8860 Горниот Ролери : Тип
Горниот Ролери Modle
ХЛ-5240 5250 5270 5280 5340 5350 5370 5380 MFC-8060 8065 8460 8860 8870 8480 8880 8890 Состојба Нов Дел Број N/A Бренд NI-KDS Компанија Servie
Бренд : Samsung, HP Браќа Канон Panasonic
Lexmark
Опис : Formatter Одбор Моќ Одбор Мрежа Одбор Fuser Филм
Fuser Assy Скенер Ласерски Скенер Трансфер Филм Panel
Горниот Ролери Притисок Ролери Превземање На Ролери Се Вози Мотор Компанија Информации
KDS е работено за печатач резервни делови од година од 1995 година ,е еден од најголемите повторно составувајте на печатач,на сите-во-едно и факс принтер резервни делови.KDS тим работат напорно,и бизнисот е проширен секој град на Кина.Во исто време,KDS производи е топла продажба во повеќе од 70 земји како што се сад,Русија,Бразил,Мексико,Италија,Германија,Индија,Судан,Малезија,Виетнам.
Квалитетот е KDS е лифт и сите производи ќе бидат проверени строго.KDS група инсистираат да биде се повеќе професионални,повисок квалитет,повеќе искрен.
Гуангжу Kedi Комуникациска Опрема Продажниот Оддел
Адреса : соба 309-312.3 Кат.Tian He наука&технологија улица No135. Ву Shan Патот Гуангжу Во Кина (Копно)
Информации за контакт
1.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.
2.Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.
Ако сакате нашите производи,ве молиме да Кликнете "Купи Сега" ви Благодариме за вашето време


Карактеристики на производот

Бренд Име:
NI-KDS
Број На Модел На:
ХЛ-5240
Тип:
Други
Тип:
Горниот Ролери / Fuser Ролери / Топлина Ролери
Modle 1:
ХЛ-5240 5250 5270 5280 5340 5350 5370 5380
Modle 2:
MFC-8060 8065 8460 8860 8870 8480 8880 8890
квалитет:
Нови
Гаранција:
Yes
Инвентар:
Yes
Пакување:
Неутрален Пакување
испорака:
Кина Пост Mail , ЕСМ, DHL,FeDEx, итн

Поврзани производи