• Цената е намалена.
  • Свеж
(врвот+шорцеви) Вино црвено tassels Сјајна sequins џез костими за Возрасни женски Модерен танц перформанси облека Групи покажуваат Костим

(врвот+шорцеви) Вино црвено tassels Сјајна sequins џез костими за Возрасни женски Модерен танц перформанси облека Групи покажуваат

 
DEN 3825.12
DEN 2792.00

Стока
Во продавницата


Ве молиме оставете ја вашата висина , тежина при место цел . Големини :
(единица : cm) ГОЛЕМИНА Половината на градите, Колковите cm инчен cm инчен cm инчен XS 63 24.57 80 31.2 83 32.37 S 66 25.74 83 32.37 86 33.54 M 70 27.3 86 33.54 89 34.71 L 73 28.47 89 34.71 93 36.27 XL 76 29.64 93 36.27 97 37.83 XXL 79 30.81 96 37.44 100 39 3 XL 82 31.98 99 38.61 103 40.17 4 XL 85 33.15 102 39.78 106 41.34 5 XL 88 34.32 105 40.95 109 42.51
Не се вклучуваат headdress


Карактеристики на производот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Танц Тип:
Кинески Народни Игри
Материјал:
Акрилик,Ацетат,Spandex
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Xinjiang Танц Костим
Бренд Име:
LOBUDEK
Стил:
фаза,Новина,мода,секси,тенок,супер ѕвезда
Тип:
моден чудна и специјални костуми секси костим
користат за:
пејачка, танчерка Бар партија фаза носи перформанси,покажуваат,танц,Фестивал
Големина:
XS S M L XL 2XL 3XL 4XL 5XL
боја:
вино црвено
Моден Елемент:
Sequins,Tassels

Поврзани производи