• Цената е намалена.
  • Свеж
Природни Автентични овошје риба Bodhi Нараквици Семе Мониста 20mm Мала Буда Хривнија Rosary Дрвени Хривнија Накит

Природни Автентични овошје риба Bodhi Нараквици Семе Мониста 20mm Мала Буда Хривнија Rosary Дрвени Хривнија Накит

 
DEN 271.68
DEN 217.00

Стока
Во продавницата

Природни Автентични овошје риба Bodhi Нараквици Семе Мониста 20mm Мала Буда Хривнија Rosary Дрвени Хривнија Накит
Големина : 20mm x15 компјутери
Тежина : 45g


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
STKMSRJEWELRY
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Никој
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Метали Тип:
Никој
Пол:
Жените
Материјал:
Дрво
Стил:
Тренди
Затворач Тип:
Чипка-Up
Должина:
43cm

Поврзани производи