• Цената е намалена.
  • Свеж
2018 жена гласник кеси мали crossbody кеси за жените мода симпатична мини синџир торба црна/розова кеси за жените S1299

2018 жена гласник кеси мали crossbody кеси за жените мода симпатична мини синџир торба црна/розова кеси за жените S1299

 
DEN 719.04
DEN 432.00

Стока
Во продавницата


Материјал : Кожа СТП
Големина на : 20* 12* 7 cm Внатрешни работи : Како на сликата Најдобро Одговара : Комплименти секој стил фустан и чевли во појавување на бојата. Имајте на ум 1 : 1 инч = 2.54 см, 1cm = 0.39 инчен Забелешка 2 : Таму би можело да биде малку разлика во боја, затоа што на мониторот на компјутерот settings. Забелешка 3 : Поради разликата во мерниот метод, ве молиме овозможи 1-3 cm во големина отстапување. Забелешка : сликите се на вистинските производи. Но, поради различни светлина и го следат поставување, ситни боја разлика можеби постоеле. Ве молиме да се разбере и ви благодарам многу!


Карактеристики на производот

Големина:
(20cm
Тип На Објект:
Чанти
Стил:
Моден
Обвивка Материјал:
Синтетички Кожа
Пол:
Жените
Внатрешни работи:
Не Џеб
Број На Модел На:
S1299
Обликот:
Размавта
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Затворање Тип:
маска
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Бренд Име:
Filimohlls
Главен Материјал:
PU
Декорација:
Никој
Повод:
Разноврсна
Чанти Тип:
Гласник Кеси
Надворешноста:
Никој

Поврзани производи