• Цената е намалена.
  • Свеж
АВТО -Торба Кука Торба Носителот Количка за Кука за Чанта Порцелански Торба Форма (Сива)

АВТО -Торба Кука Торба Носителот Количка за Кука за Чанта Порцелански Торба Форма (Сива)

 
DEN 157.44

Стока
Во продавницата

Чувајте ја вашата чанта безбедна во ресторан, во канцеларијата, итн
Дури и висат на работ на маса или клупата да се заштити вашата торба
Против пролизгување назад за да се обезбеди вашата чанта без паѓање
Може да се користи за маса помалку од 45 mm дебелина на
боја : Сива
Големина : Прибл. 60x48mm
Материјал : цинк легура
Пакет Содржина :
1 x Торба Кука
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.


Карактеристики на производот

Бренд Име:
sikeo
Тип На Објект:
Fastener & Клип

Поврзани производи