• Цената е намалена.
  • Свеж
Златна Panno,Везана,DIY DMC 14CT Крстот бод за Полнење,Зелена пат Смета Шема Везови Крст-бод Сликарство 0119

Златна Panno,Везана,DIY DMC 14CT Крстот бод за Полнење,Зелена пат Смета Шема Везови Крст-бод Сликарство 0119

 
DEN 2890.56
DEN 1590.00

Стока
Во продавницата

имаме 11 CT печатени во собата и 14 CT печатени во собата и 14 CT бело платно поставено. Answer : ___________________________ Note : (Не надвор рамка) -Опис : 1.ако сакате да трговија на големо,ве молиме контактирајте со нас . Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.Ве молиме контактирајте со нас директно ако имате било какви проблеми.Нашата цел е задоволството на клиентите! Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.(14 CT)ве молиме да не го користите 2 насоки теми,1 насоки теми за назад бод.Некои времето не можеме да го контролираат транспорт време, бидејќи на одмор ,лошите временски услови(како снег бура дена )и вашата земја царинење брзина бавно ,но ние ќе се обидеме да го избере најдобриот транспорт беше во вашата земја. Ако не сте задоволни со стока, ве молиме контактирајте со нас, ние може да го реши секој спор со вас, наместо на поднесување на негативни повратни информации за да Aliexpress. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 15 дена. Кога ќе добиете предмети ќе нареди, во рок од 24 часа, ве молиме проверете го тоа внимателно.голема цел ,голем попуст. Ние ќе се пресмета изразат превозот цена за вас.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Вашето задоволство е многу важна за нас.
ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА!
Везана, DIY DMC 14 CT unprinted Крстот бод за Полнење,Сценско Модели Везови Маслото Шума Патот Крст-бод Дома Декор
Почитувани, се обрне внимание! 1.
Ние ќе испрати предмети во рок од 2-5days (работни дена, Не празник сезони)по уплатата се потврди со платформа. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена . Ви благодариме многу да ја прифатиме Alipay.ви благодариме многу . Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Моделот е отпечатена на платно(11 CT печатени), па пред завршувањето крои, на платно не може да го допре водата, инаку печатени дел ќе исчезне.Купувачи од Русија, Украина и Белорусија треба ПОЛНО ИМЕ. Скицата *1. Ако сте задоволни со yourgoods, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации.
- Имајте на ум :
1. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. На пратката од страна на Кина Пост Регистрирани Воздух Mail за помалку од 2kg стоки во 15-60 работни дена, Ако треба објектот итно, ве молиме контактирајте со нас за изразат испорака. Нема исклучоци! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Embroider теми *доволно. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање.Бразил и Аргентина царинење се многу бавно. Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на нарачката.По завршувањето на крои, да се стави на платно во вода за половина час, а потоа го направи тоа сува, а потоа ќе може да направи рамка за i 5. -Информации : Бод : 220w x 275h Големина на слика : 40x50cm крпа големина : 46x56cm -Пакет Содржина : Embroider крпа *1. Ако не можете да ги пратите пратката или збунети, ве молиме порака на нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.(11 CT)ве молиме да користите 3 насоки теми,2 насоки теми за назад бод. Embroider игла *2. Ви благодарам многу! Се надеваме дека ќе им даде 5 ѕвезди и добри евалуација. ве молиме изберете еден ви треба-answer : ___________________________ Note : Ние продаваме дијаманти сликарство, 11ct крстот бод / 14ct unprinted крстот бод, лента везови перници /бод се полу-готови производи! Боја треба да се погледне за производот што го добиваат,ве молиме да не се отвори спорот поради големината и бојата неусогласеност.


Карактеристики на производот

Големина:
picture 40x50cm
Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT Крстот бод
Стил:
Европа
Бренд Име:
Златна Panno
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
OPP вреќа
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Стил:
Европа
Шаблон Тип:
Сценско
Надворешното Пакување:
ПП торба
Примена:
Други
Е Прилагодена:
Yes
колекции за везови:
занаети
Diy Крстот Бод:
DMC Крстот Бод
Ткаенина Тип:
Памук
Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14-каратно

Поврзани производи