• Цената е намалена.
  • Свеж
100pcs/многу Фаза Перформанси Отворено Спортски Капи Работи Риболов LED Прозрачна Шапка Запалени Сјај Клуб Партија Патување Капа sheemin090

100pcs/многу Фаза Перформанси Отворено Спортски Капи Работи Риболов LED Прозрачна Шапка Запалени Сјај Клуб Партија Патување Капа

 
DEN 14832.00

Стока
Во продавницата


100pcs/многу Фаза Перформанси Отворено Спортски Капи Работи Риболов LED Прозрачна
Шапка Запалени Сјај Клуб Партија Патување Капа sheemin090
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Сликата покажува :
Спецификација :
Име : ЛЕР прозрачна шапка
Работно време : 60 часа
Материјал : памук платно
Боја : црвена / сино / зелено
Пакет големина : 52 * 38 * 38cm
Тежина : 12kg
Забелешка : Овој производ има вградена батерија


Карактеристики на производот

боја:
Зелена, Црвена, Сина
Функција:
Sunshade
Број На Модел На:
sheemin090
Бренд Име:
ZJMZYM
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Граничи
Пол:
Мажи
Број На Производ:
E359
Име:
LED прозрачна шапка
работни часови:
60 часови
Материјал:
Памук Платно
боја:
црвено / сино / зелено
Пакет Големина:
52 * 38 * 38cm
Тежина:
12kg

Поврзани производи