• Цената е намалена.
  • Свеж
Мобилен Телефон Таблета Стојат Магнет Автомобил Телефон Носители Луди Шапка Магнетни Телефон Носителот 360 Ротација Автомобил Стојат Планината Мобилни Носителот

Мобилен Телефон Таблета Стојат Магнет Автомобил Телефон Носители Луди Шапка Магнетни Телефон Носителот 360 Ротација Автомобил

 
DEN 815.52

Стока
Во продавницата


Нашата Услуга :
Ние поддршка Пад на превозот и трговија на Големо,со цел над $10 ќе имаат Следење на Број .
Ние би можеле да испрати пакет како ПОДАРОК и тврдат пониска цена за вас како што се бара.
Ние обично продаваме нашите производи без мало пакување, ве молиме да обрнете внимание пред ставање ред. Ако ви треба оригиналниот пакет, pls да платат за екстра цена за пакетот !!
Ако имате било каков проблем,pls се чувствуваат слободно да контактирате со нас на прво наместо за отворање на спор или напуштање на негативен фидбек. Ви благодариме!
Внимание За Руски Пријатели :
1. Ве молиме бидете сигурни дека вашето целосно име и презиме, вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме кога плаќање;
2. Ве молиме бидете сигурни дека вашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот Стан Бр., Улица, Град, Регион и држава.Во спротивно вашиот пакет, најверојатно, ќе се врати!
Спецификација :
Answer : ___________________________ Note : 3 M подлога е за еднократна употреба, ве молиме не се движи кога носителот е поставено!
Вистински фотографии се на дното на оваа страница за опис.
1. Луди Шапка дизајн 360 степени rotatable телефон таблета магнетни автомобил држачот.
2. Работи добро со сите паметни телефони и GPS уреди, може да го држат уредот спакувани во покрива или случаи.
3. Спречете го вашиот сакан уред од капка и штета.
4. Усвојување на magenet апсорпција да се држиме предмети на носителот, лесен за монтирање и ослободување.
5. Силна моќ на магнетна површината обезбедува совршена заштита за да се избегне гребење.
6. 360 степени rotatable функција, нуди неограничен број пати и го задржува вашиот уред во совршена положба.
7. Моќна магнетна планината со ергономски дизајн, одлична направа за слободни вашата рака и ви дава повеќе да се забавуваат во животот.
Поддршка : Таблет КОМПЈУТЕР, GPS, мобилен телефон помалку од 1 KG.
Материјал : Алуминиум Легура+Магнет
Пакет : 1 x Магнетен Држач за во Автомобил
Вистински Фото Покаже :
Answer : ___________________________ Note :
1. Нормално, стоката ќе пристигне во вашата земја во 15 - 60 дена.
Ако не го добие тоа во 60 работни дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат.
Ве молиме не го отворите спор, ви благодарам за вашата соработка!
2. Ако треба да ги пратите информации, ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail .
3. Ве молиме потврдете ја вашата адреса / поштенски код и име ( руски пријатели треба целосно Име и презиме )
Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме!
4 . S зајак со вашите пријатели ако ви се допаѓа ~~


Карактеристики на производот

Употреба:
Автомобил
Материјал:
Алуминиум Легура
Бренд Име:
STEELIE
Магнетно:
Yes
полнач:
No
Број На Модел На:
soporte став За movil автомобил celular samsung галакси s5
Компатибилен Бренд:
Samsung
Има Звучник:
No
Модел:
suporte став gps celular не carro универзална
Стил:
Универзална 360 Ротација Магнетни Автомобил На Држачот За Монтирање Стојат Носителот
Функција:
Симпатична Луди Шапка Дизајн
Материјал:
Алуминиум+Magenet
Тип:
Автомобил Телефон Носителот Магнет
боја:
Црна, Сребрена, Црвена, Сина
забелешка:
3M подлога е за еднократна употреба, ве молиме не се движи кога носителот е поставено!
Ве Молиме Проверете:
Вистински фотографии се на дното на страницата за опис

Поврзани производи