• Цената е намалена.
  • Свеж
НОВА жешка 21cm секси Zundero Kana Yoshii колектор акција фигура играчки Божиќ подарок кукла со кутија

НОВА жешка 21cm секси Zundero Kana Yoshii колектор акција фигура играчки Божиќ подарок кукла со кутија

 
DEN 2111.52
DEN 1689.00

Стока
Во продавницата

Функција 100% Нови
Ако добиете предмети во прашање,ние поддршка гаранција,или 100% наплата по враќањето на објектот. Ние се надеваме да се направи долгорочни бизнис
Ако имате огромна количина,ве молиме контактирајте со нас, ние може да ви даде многу евтини цена
Ако сакате да брзо да добиете елементи, ние може да избере DHL ЕМС FEDEX . Нормално,ќе добиете предмети во 3-7 дена.
ако оваа страница не го најде она што ви треба, ве молиме да се земе еден момент за да ја посетите нашата продавница
Таму може да биде производи ви се допаѓа, ви благодариме
Ние ја негуваат секоја трансакција, дури и ако само еден мал цел, секогаш ќе бидат на нашите клиенти
( ^_^ ) Контактирајте со нас O(∩_∩) O
Имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас преку али порака или trademanager. ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа


Карактеристики на производот

Пол:
Унисекс
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Возраст Опсег:
> 3 години
Материјал:
ПВЦ
Скала:
1/60
Тип На Објект:
Модел
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Со Анимација Извор:
Западен Animiation
Број На Модел На:
со кутија
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Бренд Име:
J. H. A. C. G
Тема:
Филм & TV
Mfg Серија Број:
Модел
Далечинска Контрола:
No
Верзија Тип:
Remastered Верзија
Завршување Степен:
Готови Производи
Димензии:
00
Предупредување:
00
Кукли Тип:
Модел
Големина:
00

Поврзани производи