• Цената е намалена.
  • Свеж
Бела Мапата На Светот Паричници Ретро Чанта Бренд Дизајн Жените Кожа Паричници Чанта Жените Карта Сопствениците Жените Спојки Чанта

Бела Мапата На Светот Паричници Ретро Чанта Бренд Дизајн Жените Кожа Паричници Чанта Жените Карта Сопствениците Жените Спојки

 
DEN 1293.12
DEN 672.00

Стока
Во продавницата


Ве молиме имајте во предвид :
Поради различни производство серии ,секој моделот на мапата во паричници или кеси е различен. Тие се еден за вас.И ние ги дава случајно. Ако сакате да видите што моделот е ,ве молиме контактирајте со нас.
паричници,жените паричници,мажите паричници,дизајнер паричници познатиот бренд жените паричникот 2015 година,паричник,жени паричник,паричник мажи,мажи во паричникот,жена паричник,чанта паричник,вистинска кожа паричник,женска паричници и purses,адвокатско паричник,кожен паричник,адвокатско паричникот кожа вистински,вистинска кожа паричникот жените,бренд паричник,дизајнер паричник,дизајнер чанта,чанта,монета џеб носителот,носителот паричник,мапата чанта,мапата на светот чанта,монета картичка,носителот на патент,патент паричник,мултифункционални паричник,паричник мапата,паричникот картичката во држачот,ѕвезди војна,војна на ѕвездите Пакување
Нема кутија за пакување на производот ,но ако сакате еден,можете да платите 3 долар да се пакувам.И ве молиме контактирајте со нас.
Мерење ,Моделот,Бојата на мониторот
Поради различни производство на серии или различни мерни методи, може да се отстапува на 0.39 да 1.18 инчен на производот,и шема или внатрешните материјал не може да биде иста. Боја на вашиот монитор може да биде малку различен и зависи од резолуцијата.
Превозот
Ако преферирате други побрзо express,pls контактирајте со нас за да ја проверите дополнителен товар.
Плаќање
Враќање & Замена
1. W e ќе ви се исплати доколку производот не е иста како рекламира.
2.Кога ќе го добиете производот оштетени во транзит или во некои проблеми,ве молиме да ни испрати фотографии побрзо. И ние ќе се обидеме најдобро да се реши probems со вас .Не оставајте ја негативна или неутрална коментар пред комуникација.
3.Ако не ви се допаѓа бојата ,обликот ,материјалот и слично.на производот кога ќе примите,можете да разменувате.Но мора да си дозволат сите превозот цена вклучуваат дека јас се предаде .
3. Сите врати производот мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број. Запомнете да ја напушти специфична причина за враќање во пакување.
Посебно барање
Ве молиме наведете ги вашите посебни барања во PAYPAL БЕЛЕШКИ ДЕЛ, кога ќе се направи исплата. Или можете да контактирате со нас.
Царина или данок на увоз
Нема да има никаква царина или увоз даночни најмногу време .Но, ако постои ,тоа зависи од секоја земја е увоз политика одговорни за сите клиенти.


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Паричникот
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Патент Poucht,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Passcard Џеб,Монета Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб,За Држачот,Имајте На Ум Оддел
Стил:
Моден
Паричникот Должина:
Долго
Објектот Ширина:
1.38inch
Пол:
Жените
Материјал Состав:
ПВЦ+Синтетички Кожа
Затворање Тип:
Hasp
Главен Материјал:
ПВЦ
Објектот Тежина:
325g
Декорација:
Никој
Обвивка Материјал:
Синтетички Кожа
Број На Модел На:
РК-W-AAA61702,ХК-W-AAA008
Паричници:
Спојката Паричници
Бренд Име:
Б. АНГЕЛ
Објектот Висина:
3.94inch
Објектот Должина:
7.48inch
Шаблон Тип:
Бела Мапата На Светот
жените паричници,Производителот:
Кина Копното
паричникот жените,статус на Производ:
Нови

Поврзани производи