• Цената е намалена.
  • Свеж
1 buc Z оска лизгачки работната маса (120mm мозочен удар), ЦПУ Z окното за CNC гравирање машина

1 buc Z оска лизгачки работната маса (120mm мозочен удар), ЦПУ Z окното за CNC гравирање машина

 
DEN 3720.00

Стока
Во продавницата


Z оската удар : 120 mm
димензии : 260 X X100 45mm
Ballscrew Информации : надворешниот дијаметар 10 mm, теренот е 2 mm
Двојно топката нут
Алуминиум легура спојка.
Stepper Мотор : 42 BYGH серија ( NEMA17)
Линеарни Водич : 12mm chromed зацврстуваат линеарна вратило+LM12 UU
Домување материјал : висока цврстина челик + алуминиумски легури.
работна брзина : 600 mm во минута
Пакет Содржина
1 buc Z оска лизгачки работната маса 120mm удар CNC Z оската за CNC гравирање машина


Карактеристики на производот

Бренд Име:
LZHZXY
Диск:
Моторни
Број На Производ:
FL0171

Поврзани производи