• Цената е намалена.
  • Свеж
Бренд нови лето Памук мажите Облека Машки Тенок Фитнес Буба Херби Т кошула Човек Ретро Tshirt Секојдневен Маици Грабеж запад блузи tee

Бренд нови лето Памук мажите Облека Машки Тенок Фитнес Буба Херби Т кошула Човек Ретро Tshirt Секојдневен Маици Грабеж запад

 
DEN 604.80
DEN 357.00

Стока
Во продавницата


Име на производ : Brand new лето стил Памук мажите Облека Машки Тенок Одговара "ФОЛКСВАГЕН" Буба Херби Т кошула Човек ретро Т кошули Секојдневен Маици Грабеж mens блузи tees


Карактеристики на производот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Бренд Име:
NLKING БРЕНД
Материјал:
Лен,Rayon,Микрофибер,Кашмир,Бамбус Влакна,Акрилик,Волна,Памук,Viscose,Lycra,Свила,Polyamide,Најлон,Модални,Полиестер,Ацетат,Spandex
Sleeve Стил:
редовни ракав
Стил:
Мото & Biker
Јака:
О Деколте
Шаблон Тип:
3D
Sleeve Должина(cm):
Краток
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Продажба со Pack:
Пакет од 5 или повеќе
Маскирани:
No
Тип На Производ:
топ tees
Карактеристики:
Анти-Навремено,Дише,Абсорбента
Бои:
Црна,Бела,Розова,Жолта,Сина,Црвена,Зелена,Сива,Јаглен,Портокал,Беж
Азија Големини:
XS, S, M, L, XL, XXL,XXXL достапни
Материјали:
100% Премија Памук
Перење Тип:
За перење со рака
Шаблон Тип:
ФОЛКСВАГЕН Буба Херби дизајн
Секс:
Мажи/Жени Унисекс
Обичај:
на располагање
Стил:
Кул Лето Стил

Поврзани производи