• Цената е намалена.
  • Свеж
Авто делови за Замена Мат Хром Страна Огледало Капа Домување/ Покрие Случај Сет За Audi A4 S4 B6 B7 L+R

Авто делови за Замена Мат Хром Страна Огледало Капа Домување/ Покрие Случај Сет За Audi A4 S4 B6 B7 L+R

 
DEN 4468.80
DEN 3888.00

Стока
Во продавницата


Опис : Оваа ставка е сосема нов 1 : 1 замена Мат Хром Страна Огледало Капа Домување/ Покрие Случај За Ауди B6 B7 L+R Сет со одличен квалитет. Одговара модели : Audi A3/S38 P (модел 2006-2009) Audi A4/S4 B6/B7 (модел 2002-2009) Audi A6/S6 C6 (модел 2006-2009) ќе се добие : Левата Страна и Десната Страна Направена од страна на овластен професионална снабдувач. Ние работиме директно со производителот. ние нудиме одличен квалитет дел и услуга.
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 3. Ако не можете да касата веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Превозот 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO / FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод потврдените адреса за Вашата нарачка адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Поради Акции Статус и време, ние изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. 8. Време на испорака : Забелешка : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување. За Нас Сите производи во нашата продавница може да се меша! Мало и на големо се добредојдени! Ве молиме контактирајте со нас за повеќе селекции! Било истрага, pls не двоумете се да контактирате со нас, нашиот одговор во рок од 12-24 часа максимум.


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Огледало & Опфаќа
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Име На Модел:
За Audi A4 S4 B6 B7 L+R
Објектот Висина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0inch
Бренд Име:
Cherk
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Материјал Тип:
ABS
Објектот Тежина:
0.8kg
Модел Година:
2002-2009

Поврзани производи