• Цената е намалена.
  • Свеж
Jady Се Зголеми Ајкула Заклучување Вистинска Кожа Жените Оптоварување Чизми Висина Зголемување Пати Во Текот На Високо Подигање Женски Мартин Чизми Оптоварување

Jady Се Зголеми Ајкула Заклучување Вистинска Кожа Жените Оптоварување Чизми Висина Зголемување Пати Во Текот На Високо Подигање

 
DEN 5376.00
DEN 3656.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Бренд Име:
Jady Роуз
Број На Модел На:
botas mujer
Моден Елемент:
Рим
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
Овча
Затворање Тип:
Лизга-На
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Платформа Висина:
0-3cm
Вратило Материјал:
Вистинска Кожа
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Окно-Вистинска Кожа Тип:
Кравја Кожа
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Пети Форма:
Посочи Пети
Подигнете Тип:
Основни
Подигнете Висина:
Глуждот
Outsole Материјал:
Гума
Insole Материјал:
pigskin
Пета Тип:
Оптоварување
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Сезоната:
Пролет/Есен
bota feminina:
botas mujer
botte femme:
Гумени Чизми за жени
платформа чизми:
мартин чизми

Поврзани производи