• Цената е намалена.
  • Свеж
Milight LS2 2.4 G Безжична 5 ВО 1 Smart Led Контролер За Единствена боја на УПТ RGB RGBW RGBWW RGB+УПТ Led Контролер

Milight LS2 2.4 G Безжична 5 ВО 1 Smart Led Контролер За Единствена боја на УПТ RGB RGBW RGBWW RGB+УПТ Led Контролер

 
DEN 585.60

Стока
Во продавницата

Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Овие задолжен се на купувачот одговорност. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или поштенски трошоци. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање или за купување. Ние само брод да се потврди цел адреси. Понекогаш, предмети може да биде предаден во рок од 3-7 дена по потврди за плаќање. Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ако сакате ни да се прогласи за вредноста на царинење и обележани како подарок, само ве молиме да ни оставите порака, во ред, ние ќе направиме како што ни кажа. Ако ви треба итно, pls изберете друг превозник. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Исто така можете да добиете на следење на информациите од официјалната веб-страница. Ќе има 7 дена да ни се јавите за да се направи замена или да се вратат и 14 дена за да се врати од денот таа е примена. Контролорот има авто-пренесување и авто-синхронизација функција и со светлината, УПТ, RGB и RGBW и RGB+УПТ излез режим. Ако објектот е неисправен, во рок од 90 дена, ние ќе ви испратиме замена или понуда за наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Овој контролер усвои широко се користи 2. Објектот ќе биде испратен од страна на Регистрирани Воздух mail од Кина или курир, или приватна линија.
Сите парцели имаат следење на број. Човекот-направени дефекти не се гарантира, како што се скршени, scrash. Широко се користи за контролирање на хотел осветлување и дома осветлување. И купувачот зема на враќање такса, ние ќе бидат одговорни за resending такса. Ве молиме да НЕ испраќате објект назад пред да контактирате со нас! Ние ќе ви обезбедиме со враќање форма за да се обезбеди hassel слободни трансакцијата.
Секој производ ќе бидат тестирани во 100% пред породувањето. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Еден comsumption далечински управувач многу контролори во исто време. Ние ќе се обезбеди следење на број ПОБРЗО. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест за напред и назад товар. Ве молиме да се разгледа ризикот од сопствени грешки. Спецификација : Работна Температура : -20-60degree Работен Напон : DC12-24 V Излез Max : 6 A/Канал Вкупно излез Max : 15 A Контрола на далечина : 30m Големина : 124*38*23mm Врска : Заедничка анодна
1. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ве молиме БИДЕТЕ СИГУРНИ дека вашите податоци се точни и ажурни. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.
Подолу 2 KG е бесплатен превозот преку China_Air-Mail во стандардно. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Повеќето нарачки се испраќаат надвор во рок од 1-2 работни дена по приемот на плаќање. Ве молиме да се свесни дека за време на испорака може да биде подолго ако предмети да бидат проверени од страна на царинската управа.4 GHz безжична технологија со карактеристики на ниска потрошувачка на енергија, долг сигнал пренесување и силна анти-мешање,и др. Ако пакетот е вратен од страна на товар прашање, купувачот ќе биде обвинет за враќање превозот и reshipping такса, или ние ќе ewfund оригиналниот износ се одзема од се врати превозот цена.


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
RGB Controler
Извор На Енергија:
DC
Карактеристики:
5IN1 Smart led контролер
Материјал:
ABS
Гаранција:
2 години
Режим На Конекција:
заеднички анодна
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Напон:
12-24V
Осцилација фреквенција:
2.4 G
Max. Оптоварување На Моќ:
360w
Controled Метод:
wifi контрола или 2.4 g безжична контрола
Број На Модел На:
LS2
Далечински Растојание:
30
Применливи Светла:
rgb led лента светлина
Бренд Име:
kingsbond
Wattage:
360W
Вкупно излез Max:
15A

Поврзани производи