• Цената е намалена.
  • Свеж
Во близина на Cutest 2 парчиња/set Новороденче Поставите Долг Ракав Памук Бебе Дете долна облека Бебе Облека Бебе Облека

Во близина на Cutest 2 парчиња/set Новороденче Поставите Долг Ракав Памук Бебе Дете долна облека Бебе Облека Бебе Облека

 
DEN 1247.04
DEN 624.00

Стока
Во продавницата


Во близина на Cutest 2 парчиња/set Новороденче Поставите Долг Ракав Памук Бебе Дете долна облека Бебе Облека Бебе Облека
[Големини] : 70-80-90-100(Одговара на Возраст : 0-12М) [Боја] : Како Фотографии [MOQ] : 2 buc [Материјал] : Памук [Пакување] : 2 парчиња Спакувани Во 1 Торба политика на Враќање и повратни информации Ако не сте задоволни со објектот, и ве молиме падна слободно да контакт. Ние ќе се реши проблемот со нашиот најдобар искреност. Ако уживате во нашите производи, и ве молиме разликата ни 5 ѕвезди и позитивни повратни информации ЗА НАС, Иако ние сме нова продавачот тука, и тоа е можно дека нашата цена не е најниска, ние секогаш да веруваме дека нашите производи се од врвен квалитет и добар по продажба на услуги. Ние го поздравуваме трговија на големо и мало и пад на превозот! Среќен шопинг! Ако постои царински трошоци,треба да ги плати даноците на курир на приемот на предмети.Ние не сме одговорни за царински давачки


Карактеристики на производот

Дете НИ Големина:
3M, 6M
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Се поставува
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Писмо
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Sleeve Стил:
Редовни
Outerwear Тип:
Грб
Стил:
Активни
Ткаенина Тип:
Платно
Број На Модел На:
54125 бебе сет
Материјал:
Памук
Бренд Име:
Во Близина На Cutest
Материјал Состав:
Памук

Поврзани производи