• Цената е намалена.
  • Свеж
2018 Нови Жените Тенкови Црно Бела Пинк, Green Солидна Боја Секси Блузи За Жена Брз Сува Вест-Тип Градник Поместена

2018 Нови Жените Тенкови Црно Бела Пинк, Green Солидна Боја Секси Блузи За Жена Брз Сува Вест-Тип Градник Поместена

 
DEN 609.60
DEN 427.00

Стока
Во продавницата


2018 Нови Жените Тенкови Црно Бела Пинк, Green Солидна Боја Секси Блузи За Жена Брз Сува Вест-Тип Градник Поместена Големина Тежина во Градите, Половината Тежина S 32 75 - 0.10 M 33 85 - 0.12 L 34 90 - 0.15 XL - - - -
Pls дозволете 1-2 см, различни од големината ,и се должи на компјутерот верзија ,бојата ќе биде малку поинаква


Карактеристики на производот

Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Блузи
Пол:
Жените
Бренд Име:
Disko Спорт
Број На Модел На:
QR-01
Шаблон Тип:
Писмо
Стил:
Повик
Облека Должина:
Краток
Материјал:
Памук,Полиестер
Ткаенина Тип:
Плетени
Декорација:
Никој
Блузи Тип:
Резервоарот На Врвот
боја:
Црна,
Големина:
s/m/l/xl
Стил:
лето жените блузи
Тип:
салата спорт
Модел:
јога фитнес облека
Одговара Тип:
Жените Девојка
одговара стил:
Мода Лето Стил
Одговара:
Безжична т кошула

Поврзани производи