• Цената е намалена.
  • Свеж
MIYOCAR лак bling кристал принцезата pacifier клип носителот атарот клип и bling златна круна pacifier лажна идеја за подарок

MIYOCAR лак bling кристал принцезата pacifier клип носителот атарот клип и bling златна круна pacifier лажна идеја за подарок

 
DEN 426.24
DEN 426.00

Стока
Во продавницата


Нов Производ!
кристал прекрасна pacifier,можете да изберете големина што ви треба!
За Pacifier Бренд
Овој Кристал pacifier беше направена од страна на лепак, па тоа може да има некои лепак мирис кога ќе се добие,ве молиме да се стави тоа во Дише место пред употреба, и ако ви се грижи ова многу,ве молиме не поставувајте цел, ние не прифаќаме спор поради мирисот
НЕ ВАРИ, ИЛИ НЕ ЈА ПОТОПУВАЈТЕ ВАШИОТ PACIFIER ВО ВОДА . (само да се потопи брадавица дел) Ги чистат со влажна крпа.
Детали за pacifier :
Следните Атарот клип може да се направи вашето бебе е името!!! па ве молиме да го оставите вашето бебе име информации кога местото на редот!!!
Превозот
Ветено од страна на Продавачот
Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и конкурентна цена.Целосно верувам ни дека објектот ние снабдување со вас е појавување на цената.
Испорака
Краток Обработка на Време : Откако ќе добиете потврда на уплатата од нашата продавница, ние ќе ги испрати вашите предмети во 3-7days .За бесплатен превозот што ќе се користи во Кина се регистрирани пост или Хонгконг регистрирани пост. ако имате било каков проблем во врска со превозот ве молиме љубезно дозволете ми да знам .
Ние ќе ве известиме онолку долго колку што предмети се испраќаат.
Предмети ќе пристигне во 5-20 Работни Дена нормално.
Увозни давачки
Даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Ние ќе ја испратите вашата парцели како подарок и го прогласи законот вредност под $50 за да се обидуваме се потрудиме да се избегне вашиот царинска такса.
Политика На Враќање
Откако сте го примиле пакетот, ве молиме ни e-mail во рок од 3 дена ако не сте задоволни или не се штети во транспортот. Но мора да ни даде фотографии од нив да го докаже тоа.
Ако сакате да се вратите на предмети, ве молиме имајте ги во иста состојба како што била испратена. Ние ќе рефундирање на дека по што доби тоа, но наплата износ ќе не вклучува превозот цена.
Ве молиме овозможи до 5 Работни Денови за нас да се процесира вашата вратени предмети.
Позитивни Повратни Информации
Повратни информации е многу важно .
Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, Пост добра повратна информација за нас ве молам, ние ќе го направиме тоа за вас, исто така, и да ви даде повеќе попуст во следната цел.
Ако сте незадоволни со нашите предмети, ве молиме да не?т ни даде негативна повратна информација веднаш. Ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви даде добро решение. Ако не, Пост Негативни повратни информации не е доцна.
Контактирајте Со Нас
Ако има некој друг проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ние ќе ви одговори што ПОБРЗО!


Карактеристики на производот

Тип:
Pacifier
Шаблон Тип:
Цврста
Пакување:
Еден натоварени
Возраст:
> 0 месеци
Број На Модел На:
DC
Големина:
1pcs/bag
Материјал Функција:
Nitrosamine Слободни,BPA Free,Латекс Слободни,Phthalate Слободни,ПВЦ Слободни
Материјал:
Силика Гел
Бренд Име:
MIYOCAR

Поврзани производи