• Цената е намалена.
  • Свеж
Оригинални Резервни За Letv X600 LT55B Батеријата За Letv X600 LT55B Паметен Мобилен Телефон+ + Следење Нема+ Во Парк

Оригинални Резервни За Letv X600 LT55B Батеријата За Letv X600 LT55B Паметен Мобилен Телефон+ + Следење Нема+ Во Парк

 
DEN 304.32

Стока
Во продавницата

100% Оригинални Резервни За Letv X600 LT55 B Батеријата За Letv X600 LT55 B Smart Mobil e Телефон+ Бесплатен Превозот+ Следење на Број+ Во Парк
Компатибилен Телефон : За Letv X600 LT55 B паметен телефон
Напон : 3.8 V
Капацитет : 3000m Ah
Претпазливост : 1.Не расклопување на батеријата 2.Може да полначот користете го наведени од страна на оригиналниот производител 3.Не дозволувајте им на батеријата греење или во близина на извор на пожар 4.Може да не дозволувајте металните производи контакт или краток спој electrode
5.За да се избегне поставување на премногу топли (над 60 целзиусови степени) во влажни или корозивни средини


Карактеристики на производот

Капацитетот на батеријата(mAh):
2801mAh-3500mAh
Квалитетот сертификација:
FCC,CE
Оригинал или Не:
оригиналниот
Број На Модел На:
За Letv X600 LT55B
Бренд Име:
Matcheasy
Компатибилен Бренд:
Леново
Име:
UVR

Поврзани производи