• Цената е намалена.
  • Свеж
10PCS 3300UF 50V 50V 3300UF Electrolytic Capacitor Големина 18*35MM 50 V 3300 UF Алуминиум electrolytic capacitor

10PCS 3300UF 50V 50V 3300UF Electrolytic Capacitor Големина 18*35MM 50 V 3300 UF Алуминиум electrolytic capacitor

 
DEN 255.84

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Бренд Име:
JYSMPJDZ
Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови
is_customized:
Yes
Пакет:
натопи
Тип На Единица:
многу (10 парчиња/многу)
Тежина На Пакет:
0.15kg (0.33lb.)
Пакет Големина:
15cm x 14cm x 2cm (5.91in x 5.51in x 0.79in)

Поврзани производи