• Цената е намалена.
  • Свеж
ШАРЕНИ ЛАВА 14 Бои Риба Приврзоци Чакра Шарм за Накит создавање на Нови Вулкански Камен DIY Изјава Ѓердан За Жените 2018

ШАРЕНИ ЛАВА 14 Бои Риба Приврзоци Чакра Шарм за Накит создавање на Нови Вулкански Камен DIY Изјава Ѓердан За Жените 2018

 
DEN 239.52

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Метална боја:
Кафена, Бела, Црвена, Жолта, Сина, Светло Зелена, Виолетова, Беж, Црна, Розова, Длабоко Зелена, Deep blue, Шарм Сина
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
ШАРЕНИ ЛАВА
Приврзоци Тип:
Solitaire
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Метали Тип:
Никој
Број На Модел На:
1936
Обликотшема:
големи риби
Функција:
заштита од радијација
Надворешниот Дијаметар:
50mm
боја:
14colors
Стил:
DIY
Објектот Тежина:
25g
Обликот:
големи риби

Поврзани производи