• Цената е намалена.
  • Свеж
Oukitel k10000 про Батеријата Нов Висок Квалитет 10000Mah Замена на Батеријата Резервната Батерија За Oukitel k10000 про

Oukitel k10000 про Батеријата Нов Висок Квалитет 10000Mah Замена на Батеријата Резервната Батерија За Oukitel k10000 про

 
DEN 1145.76

Стока
Во продавницата


Опис : 1.100% Оригинална Батерија за Oukitel k10000 про паметен Телефон
2.Убав копија или замена
3.Капацитет : 10 000m Ah
4 . Во Парк + Безбедно пакет + Навремено Превозот + Следење на Број
Пакетот вклучува :
1* Oukitel k10000 про батеријата


Карактеристики на производот

Број На Модел На:
UMI ПЛУС
Оригинал или Не:
оригиналниот
Квалитетот сертификација:
CE
Компатибилен Бренд:
Други
Бренд Име:
Matcheasy
Капацитетот на батеријата(mAh):
Над 5000mAh
Име:
UVR

Поврзани производи