• Цената е намалена.
  • Свеж
3.8 V 3300mAh BL240 За Леново Забелешка 8 A936 A938T Батеријата

3.8 V 3300mAh BL240 За Леново Забелешка 8 A936 A938T Батеријата

 
DEN 221.76

Стока
Во продавницата


3.8 V 3300m Ah BL240 За Леново Забелешка 8 A936 A938 T Батеријата


Карактеристики на производот

Капацитетот на батеријата(mAh):
2801mAh-3500mAh
Оригинал или Не:
оригиналниот
Квалитетот сертификација:
CE
Компатибилен Бренд:
Други
Бренд Име:
Matcheasy
Број На Модел На:
BL240
Име:
UVR

Поврзани производи